home ANASAYFA arrow_right [#336] Created with Sketch. Dünya arrow_right [#336] Created with Sketch. Detroit banliyösündeki bir polis memuru, bir arabayı aşırı hız yaptığı için durdurduktan sonra 18 aylık bir çocuğun hayatını kurtardığı için kahraman olarak övülüyor

Detroit banliyösündeki bir polis memuru, bir arabayı aşırı hız yaptığı için durdurduktan sonra 18 aylık bir çocuğun hayatını kurtardığı için kahraman olarak övülüyor

Detroit banliyösündeki bir polis memuru, aşırı hız nedeniyle bir arabayı durdurduktan sonra 18 aylık bir çocuğun hayatını kurtardığı için bir kahraman olarak övülüyor.
GÜNCELLEME: 04 Eylül 2023 / 12.25
Polis memuru, Detroit banliyösünde trafik durduğunda bebeği canlandırdığı için övgü aldı

Warren Polis Departmanı Memuru Brenden Fraser Salı günü dikkati dağılmış sürücüleri izliyordu ve tahminen 75-80 mil/saat (saatte 120-129 kilometre) hızla giden bir Chevrolet Camaro'yu durdurdu.

"Burada ölmek üzere olan bir bebeğimiz var!" çocuğun annesi ona söyledi.

Fraser bebeğin maviye döndüğünü ve gözlerinin geriye döndüğünü gördü.

Fraser, "İçeriye bakıyorum ve amcası onu bana teslim ettiğinde tıbbi acil bir durum yaşayan bir çocuk görüyorum" dedi. “Ağzının çevresinde tükürük ve her türlü tükürük vardı. Boğuluyor gibi görünüyordu, bu yüzden onu kolumun üstüne koydum ve koluma biraz tükürük ve kusmuk düştüğünü hissettiğimde sırtına birkaç darbe indirdim.

Bu çocuğun tekrar nefes almasını sağladı.

Fraser, "Bunu şimdi izlemek biraz bunaltıcı, ancak şu anda eğitime güvenmekten başka pek bir düşünce yok" dedi.

Warren Polis Komiseri William Dwyer, çocuğun hastaneden taburcu edildiğini ve ailesiyle birlikte evde olduğunu söyledi. Hızlı düşünmesi ve harekete geçmesi nedeniyle Fraser'ı övdü.

Bir açıklamasında, "Memur Fraser'in bu trafik durağındaki eylemleri kahramanlıktan başka bir şey değil" dedi. "Bu olay, polis çalışmalarının ve trafik durdurma işlemlerinin her zaman ceza yazmak veya tutuklamakla ilgili olmadığını gösteriyor."

Ailenin kimliği kamuya açıklanmadı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Polis, Phoenixli adamın 10 yaşındaki oğlunun otoyolda kamyonet kullanmasına izin verdiğini söyledi

Polis, Phoenixli adamın 10 yaşındaki oğlunun otoyolda kamyonet kullanmasına izin verdiğini söyledi